| |

Dorost: Vítězný konec sezóny

V posledním utkání sezóny jsme předváděli prvních 15 minut utkání velmi dobrý výkon a soupeře jasně přehrávali. V 11. minutě se obranou protáhnul Miškovský a domácí stoper musel faulovat a kopala se penalta, kterou Labounek proměnil. V 18. minutě soupeř z první střely srovnal skóre.

Minutu na to se krásně trefil Srch. Ve 41. minutě se z levé strany protáhnul nejlepší hráč utkání Miškovský a dal důležitou třetí branku.

V druhém poločase se na hranici velkého vápna uvolnil Tvrdek a vymetl šibenici hostujícího brankáře. Hostující tým poté v rozmezí pěti minut po chybách naši obrany snížil na rozdíl jediné branky.

Minutu poté nás Miškovský znovu posadil na koně když dal pátou branku. Důležitým momentem utkání byla za stavu 2:1 chycená penalta Milanem Jorikem. Musím všechny kluky pochválit za bojovný výkon, udělali nám všem velkou radost.

Slova trenéra Michala Panochy: Utkání bylo mým posledním na lavičce libišského dorostu. Kluci mi udělali velkou radost, že jsme se loučili vítězně. Musím říci, že cílem letošního ročníku bylo udržet náš dorost v krajské soutěži a to se povedlo. Chtěl bych poděkovat celému realizáku, který pracoval na jedničku a i klukům, kteří se, i když se nedařilo vždycky, přišli a chtěli se zlepšovat a to mě nabíjelo. Chtěl bych jim popřát hodně úspěchů v dalším ročníku 1.A třídy. Poděkování patří i celému vedení oddílu kopané a celé té dobré libišské partě.

Slova asistenta trenéra Michala Panochy mladšího: Musím říci, že jsem si užil dva hezké roky v Libiši. Tento tým ukázal, že i když to nebylo někdy jednoduché, dokázal se vždycky vzchopit a pracovat jako tým. V jarní části soutěže, kdy naším hlavním cílem byla záchrana, jsme se v utkáních zaměřili na důslednost a zodpovědnost v obranné fázi a následně po zisku míče, co nejdéle držet balon a vytvářet si brankové příležitosti. Chtěl bych také všem z realizáku poděkovat. Kluci budu vám v novém ročníku držet palce a hlavně makejte, budete mít novou motivaci pod novými trenéry, kteří už se na vás těší.

TJ Sokol Libiš – FK Roztoky/Libčice 5:3 (3:1)

Sestava: Jorik – Málek (Kučera), Labounek, Barták, Borč – Tvrdek, Srch (Kusko), Hrubý (Brabec), Miškovský – Kročák (Klicpera), Pacholík.