| |

Mladší žáci vítězi okresního přeboru

Libišští mladší žáci se v neděli dopoledne stali mistry mělnického okresního přeboru. V rozhodujícím utkání porazili Veltrusy 2:1.

Rozhodující utkání o titul okresního přeboru proti Veltrusům se mělo hrát v neděli 9. června, ale kvůli zdravotním problémů v týmu soupeře byl zápas o týden odložen.

První gól nedělního duelu vstřelili hosté z Veltrus, když se prosadil ve 34. minutě kapitán Filip Nalezený.

Libišskému týmu se ale v druhém poločase podařilo skóre otočit, když se nejprve ve 37. minutě prosadil Matěj Fárka, který navíc v poslední minutě zápasu svou střelou rozhodl o vítězství 2:1.

„Všem velké díky, hráčům a rodičům za podporu. Vedení klubu i správcům, jak se o nás skvěle starali. Velké díky!“ vzkázal trenér Michal Krejčí.