| |

Muži A: Prohra v Chlumci na závěr sezóny

Libišský A tým prohrál v posledním utkání sezóny 2023/24 na hřišti Chlumce 1:4. Jedinou branku Libiše dal Pavel Muška.

Domácí šli do vedení hned ve třetí minutě, kdy se prosadil Petr Siorek. Libiš se ale podařilo o dvě minuty později vyrovnat díky Pavlu Muškovi.

Za stavu 1:1 se také šlo do kabin na poločasovou přestávku. Bojovný a zodpovědný výkon z prvního poločasu ale Libiš v druhé pětačtyřicetiminutovce nezopakovala a domácí si připsali na závěr sezóny zasloužené tři body.

Dvakrát se ve druhém poločase prosadil Miroslav Čížek, jednou David Soukup.

Do Chlumce jsme zajížděli s cílem přivézt po pauze nějaký budík zvenku. Během první poloviny utkání tomu vše nasvědčovalo. V poločase platil stav 1:1 a my podávali i ve velice kombinované sestavě celkem dobrý výkon. O přestávce jsme tedy cítili, že bychom na kýžené body mohli dosáhnout, avšak ve druhé půli vše vzalo za své. Hráli jsme do kopce a totálně přestali běhat. Pro domácí tým jsme již nebyli nebezpeční a zaslouženě tak neodvezli ani bod.

Miroslav Kratochvíl

HDT.cz Krajský přebor – 16. kolo

SK Chlumec – TJ Sokol Libiš 4:1 (1:1)

Branky: 48. a 80. Čížek, 3. Sirotek, 88. Soukup – 5. Muška. ŽK: Bláha, Sirotek, Novák – Moravec, Bessonov. Rozhodčí: Chalupa – Babák, Pipek. Diváci: 70.

Libiš: Kundrát – Macháček, Přibyl, Mündl M., Vetešník, Moravec, Menčl, Kvída, Bessonov, Muška (81. Savulkin), Nejezchleba.