| |

Muži B: Mšeno – Libiš 5:0

Poslední zápas sezóny 2023/2024 odehrálo také libišské béčko, které cestovalo do Mšena ve velmi okleštěné sestavě a zápas mohlo odehrát jen díky čtyřem dorostencům, kteří mužstvo doplnili.

Utkání bylo v prvním poločase vyrovnané, ale nakonec se do vedení dostali domácí po půl hodině hry, kdy se centr z levé strany hřiště ze standardní situace odrazil k Markovi Zajícovi, jenž z otočky propálil míč do sítě.

Libiš měla několik velmi dobrých brejků, ale nedokázala žádný z nich dovést do úspěšného konce. Za vše hovoří akce, kdy Radek Havlíček prošel z poloviny hřiště až do vápna, ale těsně před střelou mu spoluhráč stojící v ofsajdu zastavil míč, takže by gól stejně nebyl uznán…

V druhém poločase už bylo na hřišti prakticky pouze domácí mužstvo. To nejprve krátce po přestávce zvýšilo na 2:0, následně přidalo ještě další tři góly a vyhrálo zcela zaslouženě 5:0.

„Pro poslední zápas sezóny nás bylo devět, takže jsme vyrazili do Mšena se čtyřmi dorostenci, kteří odehráli dopoledne svůj zápas. První poločas byl z naší strany solidní, dařilo se nám celkem slušně kombinovat i bránit bez ohledu na to, že jsme opět hráli v jiné sestavě. Ale nedokázali jsme žádnou z příležitostí proměnit nebo náznaky šancí lépe vyřešit. Po druhém gólu na začátku druhého poločasu už hráli jen domácí. Z naší hry se stal paskvil a festival zkažených přihrávek v podání úplně všech na hřišti i vinou únavy. Vrcholem byl vlastní gól v samém závěru, který to tak nějak vše uzavřel. Díky dorostencům, že to vydrželi. Gratuluji Mšenu nejen k výhře, ale také k celé sezóně. Pro mě je to z pohledu výsledků a umístění v tabulce tým tohoto ročníku.“

Ondřej Eisner

SportFotbal Okresní přebor – 14. kolo

SK Mšeno – TJ Sokol Libiš 5:0 (1:0)

Branky: 47. a 82. Veselý, 31. Zajíc, 68. Dohnalík, 89. Martínek. Rozhodčí: Kozlík. Diváci: 75.

Libiš: Chládek – Málek, Chorvát, Eisner – Tůma, Havlíček, Srch, Havlík, Kašpárek (66. Borč) – Kubíček, Kletečka (63. Pacholík).