| |

Muži B: Úvodní část letní přípravy zakončena zápasem v Radonicích

Libišské béčko zakončilo úvodní část letní přípravy zápasem v Radonicích, kde naše mladé mužstvo prohrálo 3:4.

Béčko má za sebou úvodní dva týdny letní přípravy. V prvním týdnu mužstvo trénovalo dvakrát, v druhém týdnu byly na programu tři tréninky a zápas v Radonicích.

Za domácí tým Radonic nastoupil například i Jan Janík, který v minulosti oblékal také dres Libiše a před začátkem přípravy se do “svých” Radonic vrátil v roli hrajícího trenéra.

V naší sestavě se objevili hned čtyři noví hráči, o jejichž příchod do našeho týmu se snažíme. Během úvodní půl hodiny se Libiš dostala do vedení 3:0, když dva góly dal Petr Strniště a jeden gól dal Ondřej Havlík.

Domácím se ale podařilo v závěru poločasu snížit na 2:3 z prvních dvou střel na branku po zbytečných chybách a nedůrazu v obranných zákrocích. A po změně stran nakonec skóre otočili, když o výhře Radonic rozhodl vlastní gól Málka po špatné domluvě s vybíhajícím brankářem Škrnou.

“Příprava zatím probíhá podle plánu a snažíme se náš tým trochu oživit. Na jaře jsme se kolikrát na trénink ani nesešli, v přípravě jsme vždy byli ve dvouciferném počtu. To je slibné i v době, kdy je neustále někdo na dovolené. Zápas v Radonicích nám ukázal, že hráči, o jejichž přestup k nám se snažíme, by byli skutečnými posilami. Ne jen doplněním týmu, aby nás bylo dost. Trochu jsme upravili rozestavení, ale nechali stoperskou trojku. Prvních pětatřicet minut bylo velmi dobrých, dali jsme tři góly po pěkných akcích, hráli jsme důrazně a zodpovědně. Bohužel jsme minimálně další tři čtyři šance nedali a domácí i díky našim chybám snížili a v druhé půli otočili skóre. Zápas na skvěle připraveném hřišti splnil účel, Radonice v tomto složení budou jistě brzy zpět minimálně v okresním přeboru.”

Ondřej Eisner

Letní příprava béčka pokračuje tréninky v úterý a čtvrtek. O nadcházejícím víkendu odehraje turnaj ve Velkém Borku. V sobotu nastoupí od 17:00 proti domácímu týmu. Druhou dvojici tvoři Vysoká a Chotětov.